GENEL DEĞERLENDİRME ANKETLERİNE ERİŞİM SAYFAMIZ : http://netmedicine.ankara.edu.tr/course/index.php

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi MOODLE sistemi içerisinde oluşturulan GERİ BİLDİRİM ANKETLERİ değerlendirme sisteminde, bulunduğunuz dönem ve modüle ait dersler ve stajlarla ilgili olarak oluşturulan anketlerde değerlendirme yapabilmeniz için; öncelikle DÖNEM ve MODÜLÜNÜZÜ seçerek sizlerin değerlendirmenize sunulan geri bildirim anketlerine erişim sağlayabilirsiniz. (http://netmedicine.ankara.edu.tr/)

Erişim sağladığınız geri bildirim anketleri;

Döneml-Dönem2- Dönem3 için Modül1’den başlayarak haftalık olarak,

Dönem4 -Dönem5 için staj başlangıç ve bitim tarih aralığında,

Dönem6 için Rotasyon takviminize bağlı olarak oluşturulmuştur.

Geri bildirim anketleri dönem ve modülünüze uygun olarak oluşturulmuş olup, kullanıcı tanımlarınız buna uygun olarak yapılmıştır. Dönem ve modülünüze ait oluşturulan geri bildirim anketlerinde birden fazla sunum ve ders bulunuyor ise her ders ve sunum için geri bildirim anketlerini tekrar yanıtlamanız gerekmektedir.

Örnek olarak DÖNEMl MODÜL1 YAPI VE İŞLEV BİLGİSİ 1 olarak oluşturulan ders içerisinde l.HAFTA DÖNEM 1 MODÜL 1 SUNUM GERİBİLDİRİMLERİNDE değerlendirme yapmanız istenen 5 adet sunum bulunmaktadır. Anket değerlendirmenize başladığınızda her sunum için görüşlerinizi ayrı ayrı belirtmeniz gerekmektedir.

Anket erişimine internet bağlantısına sahip olduğunuz herhangi bir PC- LAPTOP- IPHONE- IPAT – TABLET PC. vs. ile kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak erişebilir ve interaktif olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Sisteme giriş ve yaşayabileceğiniz kullanıcı sorunları için aşağıda belirtilen iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

E-Posta:geribildirim@ankara.edu.tr

Tel:595 8287