Değerli Ankara Tıp Ailesi

Fakültemizde uzun yıllar çalışarak emek vermiş ve son 7 yıldır da fakülte sekreterliği görevini başarı ile yürüten sevgili Ömer Çebin’i bugün yeni görev yapacağı Üniversitemiz Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’ne uğurluyoruz.

Sevgili fakülte sekreterimizin fakültemize ve bizlere kurumsal ve kişisel destekleri sayılamayacak kadar çoktur. İşlerini her zaman özveri ile çalışkanlıkla, inançla, sevgiyle, saygıyla yürütmüştür. Bu süreçlerde hepimizin manevi ve yaptığı işler ile de maddi destekçisi olmuştur.

Tertemiz, çıkar-kazanç gözetmeden, önyargısız, art niyetsiz, dürüstlükle çalışan, altında çalışanı koruyan, destek olan birlikte çalıştığı hocalarına sonsuz destek veren örnek bir insan, örnek bir aile babası, örnek bir vatandaştır.

Son görevimiz olan uğurlama törenine katılabilen herkese gönülden teşekkür ediyorum, Sizlerin varlığı ile Ömer bey çok mutlu oldu, sevildiğini ve değer gördüğünü hissetti.

Bu fakültenin her yerinde Ömer Beyin imzası vardır, birçok kişinin işinin çözülmesinin arkasında Ömer Bey vardır. Bu fakülte onun verdiği hizmetleri hep hatırlayacaktır.

Kendisini tanımış olduğum ve birlikte çalıştığım için şeref duyuyorum.

Yolu açık olsun…

Prof. Dr. Gülfem E. Çelik

Dekan

Çalışma arkadaşı Ahmet Gövez’in Ömer Bey için hazırladığı son haberi göreceksiniz.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Sekreteri Ömer Çebin, yeni görev yapacağı Üniversitemiz Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’ne uğurlandı.

Morfoloji Binası Ord. Prof. Dr. Abdülkadir Noyan Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törene, Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Gülfem Elif Çelik, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Kenan Ateş, ile Prof. Dr. Pelin Arıbal Ayral, Fakülte Sekreteri Ömer Çebin ve ailesi, fakültemizden çok sayıda öğretim üyesi, öğretim ve araştırma görevlisi, sağlık çalışanları ve idari personel katıldı.

Fakültemiz Müzik Öğrenci Topluluğu üyelerinin müzik dinletisi ile başlayan törende, Dekan Prof. Dr. Gülfem Elif Çelik, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Arıbal Ayral, fakültemiz emekli öğretim üyelerinden Prof. Dr. Muharrem Gerçeker, idari personelden Fahriye Tuba Turan, Nazan Kılıç, Emine Özkazanç ve Dönem 3 Öğrenci Temsilcisi Berkay Abut konuşma yaptılar.

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Gülfem Elif Çelik ve Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Kenan Ateş,  ve Prof. Dr. Pelin Arıbal Ayral Ömer Çebin’e, fakültemize yapmış olduğu katkılardan ötürü plaket ve çiçek takdim ettiler. İbni Sina Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ayşe Küçükdeveci de Çebin’e, Hastane Bilgi İşlem Koordinatörlüğü yaptığı dönemdeki katkılardan ötürü plaket takdiminde bulundu.

Plaket takdimlerinin ardından kürsüye gelen Ömer Çebin, başta Dekan ve dekan yardımcılarımız olmak üzere bugüne kadar birlikte çalıştığı bütün öğretim üyesi, sağlık çalışanı ve idari personelin adını tek tek anarak hepsine teşekkürlerini iletti.

Törenin son bölümünde, Ömer Çebin, Fakültemiz Halk Oyunları Topluluğu (HOT) üyeleri ile birlikte sahnede horon oynadı. Çebin, toplu fotoğraf çekimi ile yeni görev yerine uğurlandı.

Ömer Çebin’e, fakültemize yapmış olduğu katkılardan ötürü çok teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.