Ankara Üniversitesi Kalite Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatörlüğü tarafından oluşturulan Tıp Fakültesi Ziyaret Takımı 10 Aralık 2019 tarihinde Kalite Öz Değerlendirme çalışmaları sonucu ortaya çıkan gelişmeye açık yönlerimizin iyileştirilen kısımlarını yerinde incelemek üzere fakültemize bir saha ziyareti gerçekleştirdi.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülfem Elif Çelik, fakültemiz öğretim üye ve görevlilerinin hazır bulunduğu toplantıda saha ziyareti kapsamında fakültemizin gelişmeye açık yönlerinin iyileştirilen kısımları ve yapılan çalışmalarla ilgili ziyaret takımına bir sunum yaptı.

Sunumun ardından, Morfoloji Binası Mor Salon’da Tıp Fakültesi Ziyaret Takımı ile Dekan ve Dekan Yardımcıları ve ilgili Koordinatörlüklerin sorumlu öğretim üyelerinin bulunduğu bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda fakültemizin gelişmeye açık yönleri ile ilgili rapor, ziyaret takımı tarafından okunarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret takımı daha sonra ilgili dökümanları inceledi ve konuyla ilgili rapor oluşturdu. Raporun Dekan ve yardımcılarına okunmasıyla ziyaret takımı fakültemizden ayrıldı.